Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 12-10-2019

Rebešovice"A" 2014/2015

28.09.2015 23:50

REBEŠOVICE "A"

Rebešovice A na stránkách STIS: link                    Rozlosování a výsledky

 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
     Svoboda Jan (52:9, 14:3)
     Černý Radek (49:24, 13:8)
     Mišejka Luboš (7:19, 2:16)
     Vrbacký Pavel (0:2, 0:1)
     Němec Stanislav (21:17, 3:14)
     Vašulka Pavel (0:0, 0:0)
     Krupica Zdeněk (0:0, 0:0)
     Matějka Josef (26:30, 3:6)
     Patočka Jan (0:0, 0:0)
     Šenkýř Jiří (8:10, 3:0)
     Sedláček Josef (0:0, 0:0)
     Černý Libor (1:2, 0:0)
 

 

Krajská soutěž II. třídy A - Tabulka ke dni 18.3.2015:
 
1. TTC Sokol Znojmo D 20 14 1 5 0 186:122 63
2. TJ Sokol Rebešovice A 20 14 1 5 0 169:123 63
3. SK Slatina - Brno D 20 12 1 7 0 163:139 57
4. TJ Sokol Křepice A 20 10 2 8 0 159:164 52
5. Orel Ivančice B 20 9 4 7 0 161:157 51
6. Orel Silůvky B 20 9 3 8 0 158:159 50
7. KST Oltec Brno B 20 9 2 9 0 162:149 49
8. MK Řeznovice B 20 8 3 9 0 156:161 47
9. Orel Únanov B 20 7 2 11 0 135:176 43
10. TJ Sokol Nové Bránice A 20 6 4 10 0 143:170 42
11. TTC Sokol Znojmo C 20 6 3 11 0 160:175 41
12. TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 20 2 2 16 0 130:187 28
 
 
Los a výsledky:

 

 

KRAJSKÝ VÍKEND 14. A 15.KOLO

Sobotní duel 24.1.2015 proti Ivančicím B nabídl nevídané drama dlouho do noci, končilo se po 21h. Domácí po prohraných obou čtyřhrách nezvladli ani úvodní dvouhry, a tak byl stav 0:4. Prvním bodem nás dostal pan Matějka do zápasu, byl to stý bod Rebešovic v letošním ročníku.
Za stavu 1:5 se povedlo 2x zvítězit 3:2 na sety, soupeř znejistěl a za chvíli to bylo 5:5.  Diváci ve varu, napětí, ale štestí se od nás odvrátilo a dva zápasy prohráli naši v pátém setu shodně 10-12, což zabolí, stav 5:7. Kdo odešel, musel litovat, protože naši kluci srovnali na 8:8 a do rozhodujících dvou zápasů nastoupili zkušení matadoři: pan Němec a pan Matějka.  Zkušenost slavila úspěch, drama pro Rebešovice 10:8 v krásném klání.
 
V neděli proti tradičnímu soupeři z Nových Bránic naši potvrdili kvalitu, zvítězili 10:6 a posunuli se na dělenou první příčku o skóre za tým TTC Sokol Znojmo D a SK Slatina - Brno D.
 
14. kolo: TJ Sokol Rebešovice A - Orel Ivančice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Radek 2:2, Němec Stanislav 3:1, Matějka Josef 3:1, Svoboda Jan 2:2, body hostů: Kaluža Tomáš 2:2, Klíma Miloš 3:1, Feith Erik 0:4, Fiala Karel 1:3), 
15. kolo: TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Nové Bránice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 2:2, Mišejka Luboš 1:1, Matějka Josef 2:1, Svoboda Jan 4:0, Šenkýř Jiří 0:1, body hostů: Kratochvíl Michal ml. 3:1, Dvořák Květoslav 0:4, Daniel Petr 0:3, Indra Zdeněk 2:1) 
 
 
 
 

KRAJSKÉ DVOJKOLO: 10 A 11

O víkendu v Rebešovicích hrálo dvojmo Znojmo: v sobotu 13.12.2014 odpoledne jejich D-éčko a i v neděli 14.12.2014 k nám dorazilo Znojmo C. Avšak pozor, horší písmeno neznamená horší tým!  Pod taktovkou Petra Mesaroše ukořistilo D-éčko u nás výhru. Naopak na C-éčku jsme vydřeli cennou výhru. Oporami našich řad Jan Svoboda a Radek Černý.   
 
TJ Sokol Rebešovice A - TTC Sokol Znojmo D 5:10
čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 1:2, Matějka Josef 0:3, Šenkýř Jiří 0:2, Svoboda Jan 3:1, Němec Stanislav 0:1
body hostů: Mesaroš Petr 4:0, Ondrovčák Ladislav 2:1, Ondrovčák Radek 2:1, Adam Petr 1:2
 
TJ Sokol Rebešovice A - TTC Sokol Znojmo C 10:7 
čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 3:1, Matějka Josef 2:2, Němec Stanislav 1:2, Svoboda Jan 3:1
body hostů: Kazdera Pavel 1:3, Ondra Milan 4:0, Goldmann Tomáš 0:4, Šalamoun Lubomír 1:2
 
 
 

KRAJSKÉ DVOJKOLO: 8 A 9

 8.kolo 29.11.2014 17:30 TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Rebešovice A 10:8 (Prohra)
čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Zástěra Libor 2:2, Marada Tomáš 2:2, Vítek Vladimír 3:1,
body hostů: Černý Radek 3:1, Šenkýř Jiří 4:0, Mišejka Luboš 0:2, Matějka Josef 0:4, Němec Stanislav 0:2)
 
 9.kolo 30.11.2014 10:30 KST Oltec Brno B - TJ Sokol Rebešovice A 10:3 (Prohra)
čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Radim 1:2, Mach Ondřej 2:0, Šmídek Roman 3:0, Novotný Petr 3:0,
body hostů: Svoboda Jan 1:2, Černý Radek 0:3, Šenkýř Jiří 0:3, Mišejka Luboš 1:1
 
 

KRAJ: KOLO 5, 6 A 7

Dušičkový vikend na domácím poli přinesl vzrušící zápasy, mnohdy s vysokou kvalitou. Posila z Morendy, Jan Svoboda neprohrál, velmi dobře zahráli i ostatní hráči a odsunuli Silůvky i Hrušovany v tabulce do nižších pater.
 
5.kolo 01.11.2014 17:30 TJ Sokol Rebešovice A - Orel Silůvky B 10:5
čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 3:0, Němec Stanislav 2:1, Matějka Josef 0:3, Svoboda Jan 4:0, body hostů: Vašulín Karel 2:2, Škorpík Jan 1:2, Záděra František 1:2, Pikula Tomáš 0:3
 
6.kolo 02.11.2014 10:30 TJ Sokol Rebešovice A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 10:6
čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 2:2, Němec Stanislav 2:1, Matějka Josef 1:1, Svoboda Jan 4:0, Mišejka Luboš 0:1, body hostů: Skála Radek 3:1, Skála Richard 0:4, Kolegar Tomáš st. 2:1, Škarda Oldřich 0:3
 
 
Venkovní utkání v Unanově bylo výsledkově velmi vyrovnané, naše barvy vezou cennou výhru:
7.kolo 15.11.2014 14:30 Orel Únanov B - TJ Sokol Rebešovice A 7:10
čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 3:1, Hruška Petr 0:4, Jaroslav Zimek 1:2, Koc František 2:2, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Černý Radek 3:1, Němec Stanislav 2:2, Matějka Josef 1:2
 
 

KRAJSKÁ SOUTĚŽ, 3. A 4. KOLO

Také druhý krajský víkend zajíždělo "Á-čko" na oba zápasy ven. Soupeři z Ivančic byli nad naše síly. Ovšem v neděli s novou posilou (Jan Svoboda, dříve Morenda) se našim barvám podařilo ukořistit výhru v Nových Bránicích.
3.kolo 18.10.2014 17:00 Orel Ivančice B - TJ Sokol Rebešovice A 10:4
            Body: čtyřhry 1:1, Černý Radek 2:1, Matějka Josef 0:3, Šenkýř Jiří 1:2, Mišejka Luboš 0:3
4.kolo 19.10.2014 10:30 TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Rebešovice A 2:10 
            Body: čtyřhry 1:1, Černý Radek 3:0, Svoboda Jan 3:0, Matějka Josef 1:1, Šenkýř Jiří 2:0
 
 

ODSTARTOVALA NOVÁ SEZONA 2014/2015

Krajská soutěž II. třídy A
   1.kolo: 4.10.2014, 17:30 SK Slatina - Brno D : TJ Sokol Rebešovice A 10:0
   2.kolo: 4.10.2014, 10:00 MK Řeznovice B : TJ Sokol Rebešovice A 9:9
Klub Řeznovic odehrál proti našim barvám zápas druhého kola již v soboru dopoledne. Vzhledem k soupisce soupeře se zdálo, že bojuje obr s Goliášem, výsledkově tomu tak i do stavu 6:0 pro Řeznovice bylo, domácí vystřídali, možná s vidinou rozhodnutého zápasu. Naši kluci neskutečně zabojovali a dovedli zápas k remíze 9:9. O body se postarali: Černý Radek 3:1, Matějka Josef 3:1, Mišejka Luboš 1:3, Černý Libor 1:2, Němec Stanislav 1:0.
 
Druhý sobotní zápas Áčka se konal na půdě Slatiny, tam už se žádný zázrak nestal a vezeme prohru 10:0.
 
 
 
 

DRUHÁ SEZÓNA V KS 2 SE KVAPEM BLÍŽÍ

Čas běží a už jsme na prahu nové sezóny 2014/2015.
Sestava týmů v naší skupině KS 2 A se příliš nemění:
Brno KST Oltec B
Křepice Sokol A
Znojmo TTC C
Znojmo TTC D
Řeznovice B
Brno Slatina SK D
Únanov Orel B
Rebešovice Sokol A
Hrušovany Jiskra A
Silůvky Orel B
Nové Bránice Sokol A
Ivančice Orel B
Nakonec sestoupilo pouze družstvo TJ Brno Bystrc.  
Orel Únanov B si zachoval účast díky převodu soutěže z Agrotec Hustopeče. 
Sokol Nové Bránice hraje KS 2 nadále díky souběhu dvou událostí:
(a) Sokol Brno I odhlásil svoje C družstvo ze soutěže KS1, kam bylo zařazeno družstvo Sokol Moravské Prusy A 
(b) Družstvo TJ Hlubočany (druhý tým kvalifikace) odmítlo možnost obsadit uvolněné místo soutěži KS2