Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

Rebešovice "D" 2018/2019: OP2

          Los a výsledky
          Rebešovice D na stránkách STIS-u
          Aktuální tabulka OP2
 
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) ke dni 16.12.2018:
      Černý Libor (28:10, 5:4)
      Němec Stanislav (19:12, 7:3)
      Vrbacký Pavel (41:3, 8:3)
      Šenkýř Jan (2:5, 2:0)
      Klíma Jiří (1:22, 5:4
      Hrdý Petr st. (1:18, 1:2)
      Cypris Vlastimil (0:0, 0:0)
 
 
Okresní přebor 2.třídy: Tabulka ke dni 16.12.2018:
    družstvo                      PU V R  P K skóre  body
 1. TJ Oslavany A                 11 9 2  0 0 121:77  40
 2. TJ Sokol Rebešovice D         11 8 1  2 0 108:90  36
 3. TJ Sokol Ostopovice B         11 7 1  3 0 110:88  33
 4. Sokol Kuřim A                 11 6 2  3 0 109:89  31
 5. TJ Družstevník Kratochvilka A 11 5 3  3 0 114:84  29
 6. MK Řeznovice G                11 5 2  4 0 104:94  28
 7. Moravské Knínice A            11 3 5  3 0 101:97  25
 8. TJ Sokol Tvarožná B           11 3 3  5 0 103:95  23
 9. MK Řeznovice F                11 3 2  6 0  93:105 22
10. TTC Sokol Střelice            11 3 1  7 0  85:113 21
11. Sokol Kuřim B                 11 1 2  8 0  80:118 16
12. TJ Sokol Nové Bránice B       11 1 0 10 0  60:138 14
 
 
=====================================
 

REBEŠOVICE "D" 2017/2018: OP3

Stránky STIS OP3: Rebešovice D
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 12.10.2017:
     Šenkýř Jan (9:3, 1:2)
     Klíma Jiří (7:5, 1:2)
     Hrdý Petr st. (6:2, 1:1)
     Vrbacký Pavel (8:3, 1:2)
     Cypris Vlastimil
 
 
Okresní přebor 3. Třídy, Tabulka, 15.10.2017 
 1. Kanice           3 2 1 0 0 31:23 10 
 2. Mor.Knínice "A"  3 2 0 1 0 35:19  9 
 3. Rebešovice "D"   3 2 0 1 0 33:21  9 
 4. Oslavany "B"     3 2 0 1 0 30:24  9 
 5. Říčany "A"       3 2 0 1 0 29:25  9 
 6. Lažánky "C"      3 2 0 1 0 25:29  9 
 7. Sokol Kuřim "B"  2 2 0 0 0 24:12  8 
 8. Ostrovačice      2 0 1 1 0 17:19  3 
 9. Lomnička         3 0 0 3 0 19:35  3
10. Prace "B"        3 0 0 3 0 16:38  3
11. Řeznovice "H"    2 0 0 2 0 11:25  2
 
 
Výsledky
 1.kolo 1.10.2017 Rebešovice D - Říčany A   7:11 
 2.kolo 8.10.2017 Lomnička - Rebešovice D   5:13 
 3.kolo 11.10.2017 Rebešovice D - Prace B   13:5
 
 
 
==================================================
 
 

   Los a výsledky 2016/2017
 

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
    Šenkýř Jan (13:14, 4:3)
    Klíma Jiří (6:23, 5:3)
    Hrdý Petr st. (8:23, 3:5)
    Jamnický Milan (4:19, 1:5)
    Korgerová Michaela (0:0, 0:1)
    Cypris Vlastimil (0:10, 1:1)
    

Okresní soutěž 3.třídy, tabulka 14.11.2016:
  1. Řeznovice G    7 7 0 0 0 95:31  28
  2. Říčany A       8 6 1 1 0 80:64  27
  3. Tvarožná B     7 4 1 2 0 72:54  20
  4. M.Knínice A    7 4 1 2 0 69:57  20
  5. Kanice         8 4 0 4 0 63:81  20
  6. Oslavany B     7 4 0 3 0 57:69  19
  7. Sokol Kuřim B  7 4 0 3 0 77:49  19
  8. Lažánky C      7 2 0 5 0 60:66  13
  9. Ostrovačice    7 2 0 5 0 55:71  13
 10. Střelice       7 1 1 5 0 53:73  11
 11. Rebešovice D   8 0 0 8 0 39:105  8
 12. D.H. Loučky A  0 0 0 0 0  0:  0  0

 

Výsledky
Okresní soutěž 3. třídy
1 02. 10. 2016 09:00 Rebešovice "D" Říčany "A" 8:10  
2 09. 10. 2016 09:00 Kanice Rebešovice "D" 12:6  
3 16. 10. 2016 09:00 Rebešovice "D" Řeznovice "G" 3:15  
4 22. 10. 2016 17:00 Lažánky "C" Rebešovice "D" 15:3  
5 30. 10. 2016 09:00 Rebešovice "D" Ostrovačice 6:12  
6 05. 11. 2016 17:00 Sokol Kuřim "B" Rebešovice "D" 15:3  
7 06. 11. 2016 09:00 Rebešovice "D" Tvarožná "B" 4:14  
8 08. 11. 2016 19:00 M.Knínice "A" Rebešovice "D" 12:6


==================================================

 

Rebešovice D na stránkách STIS: link 2015/2016                    Rozlosování a výsledky 2015/2016

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 31.3.2016:
    Šenkýř Jan (60:25, 11:12)
    Klíma Jiří (38:29, 11:8)
    Hrdý Petr st. (43:31, 6:12)
    Jamnický Milan (29:33, 6:8)
    Cypris Vlastimil (3:25, 2:6)
    Sekený Michal (2:2, 1:0)
    Korgerová Michaela (2:16, 3:2)
 
 
Okresní přebor 4. třídy, 31.3.2016
  1. Řeznovice G    22 20 0  2 0 282:114 82
  2. Řeznovice F    22 17 1  4 0 241:155 74
  3. Tvarožná B     22 16 2  4 0 264:132 72
  4. S. Kuřim B     22 14 2  6 0 245:151 66
  5. Kanice         22 11 1 10 0 214:182 56
  6. Ostrovačice A  22 10 4  8 0 241:155 56
  7. Rebešovice D   22 11 1 10 0 201:195 56
  8. Kratochvilka A 22  9 5  8 0 204:192 54
  9. Nosislav A     22  7 0 15 0 148:248 43
 10. Lažánky D      22  4 2 16 0 160:236 36
 11. D.H. Loučky B  22  3 1 18 0 123:273 32
 12. Tvarožná C     22  0 1 21 0  53:343 23

 

Výsledky
Okresní přebor 4. třídy
1 04. 10. 2015 09:00 D.H. Loučky "B" Rebešovice "D" 8:10  
2 11. 10. 2015 09:00 Rebešovice "D" Kanice 5:13  
3 18. 10. 2015 14:00 Řeznovice "G" Rebešovice "D" 14:4  
4 25. 10. 2015 09:00 Rebešovice "D" Řeznovice "F" 13:5  
5 01. 11. 2015 09:00 Nosislav "A" Rebešovice "D" 8:10  
6 07. 11. 2015 17:00 Rebešovice "D" Lažánky "D" 11:7  
7 08. 11. 2015 09:00 Kratochvilka "A" Rebešovice "D" 12:6  
8 15. 11. 2015 09:00 Rebešovice "D" S. Kuřim "B" 10:8  
9 22. 11. 2015 09:00 Tvarožná "C" Rebešovice "D" 0:18  
10 29. 11. 2015 09:00 Rebešovice "D" Tvarožná "B" 7:11  
11 13. 12. 2015 09:00 Ostrovačice "A" Rebešovice "D" 13:5  
12 10. 01. 2016 09:00 Rebešovice "D" D.H. Loučky "B" 18:0  
13 17. 01. 2016 09:00 Kanice Rebešovice "D" 13:5  
14 24. 01. 2016 09:00 Rebešovice "D" Řeznovice "G" 5:13  
15 31. 01. 2016 09:00 Řeznovice "F" Rebešovice "D" 12:6  
16 07. 02. 2016 09:00 Rebešovice "D" Nosislav "A" 11:7  
17 13. 02. 2016 17:00 Lažánky "D" Rebešovice "D" 8:10  
18 14. 02. 2016 09:00 Rebešovice "D" Kratochvilka "A" 9:9  
19 21. 02. 2016 09:00 S. Kuřim "B" Rebešovice "D" 11:7  
20 28. 02. 2016 09:00 Rebešovice "D" Tvarožná "C" 18:0  
21 06. 03. 2016 09:00 Tvarožná "B" Rebešovice "D" 15:3  
22 13. 03. 2016 09:00 Rebešovice "D" Ostrovačice "A" 10:8