Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

Rebešovice "A" 2018-2019: Divize

      Los a výsledky
      Rebešovice A na stránkách STIS-u
      Aktuální tabulka divize: tabulka
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) ke dni 16.12.2018:
     Lučko Martin (24:9, 4:6)
     Fischer Karel (29:9, 5:6)
     Tůma Karel (14:20, 6:5)
     Černý Radek (15:18, 7:4)
     Juřík Adam (0:0, 0:0)
     Mišejka Lubomír ml. (2:1, 0:1)
 
 
Divize: Tabulka ke dni 16.12.2018:
    družstvo                    PU V R  P K skóre   body
 1. SK Slatina - Brno A         11 8 3  0 0 107:55  38
 2. TJ Sokol Brno I A           11 8 2  1 0 105:62  37
 3. TJ Sokol Rebešovice A       11 7 1  3 0  95:67  33
 4. KST Sokol Znojmo B          11 5 4  2 0  97:77  30
 5. TJ Sokol Vracov A           11 4 4  3 0  89:84  27
 6. TTC Moravská Slavia Brno D  11 4 3  4 0  72:87  26
 7. SKST Hodonín C              11 4 2  5 0  68:93  25
 8. Orel Silůvky A              11 4 2  5 0  81:91  25
 9. TJ Sokol Brno I B           11 3 4  4 0  90:81  24
10. MK Řeznovice B              11 3 2  6 0  83:92  22
11. SK Slatina - Brno B         11 2 0  9 0  59:103 17
12. TJ Brno-Bystrc A            11 0 1 10 0  55:109 12

 
 
 
===========================================
 
 

Rebešovice "A" 2017/2018: KS1

Rozlosování a výsledky 2017/2018
Rebešovice A na stránkách STIS-u

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher): ke dni 28.1.2018
   Lučko Martin (45:4, 11:4)
   Fischer Karel (42:10, 12:3)
   Svoboda Jan (2:1, 0:0)
   Juřík Adam (24:24, 6:9)
   Černý Radek (21:15, 2:9)
   Mišejka Luboš (0:0, 1:0)
   Šenkýř Jiří (1:1, 1:0)
   Sedláček Josef (5:4, 2:0)
   Matějka Josef (0:0, 0:0)
   Vašulka Pavel (0:0, 0:0)
   Němec Stanislav (0:0, 0:0)
   Černý Libor (0:1, 1:0)
   Sekanina Jiří (0:0, 0:0)
   Mišejka Lubomír ml. (0:0, 0:1)

Krajská soutěž I. třídy A, tabulka ke dni 28.1.2018:
 1.TJ Sokol Rebešovice A   16  14  1   1  157: 73  59
 2.SK Slatina B            16  14  1   1  155: 75  59
 3.STK Zbraslavec A        16  11  2   3  146: 86  51
 4.Orel Ivančice A         16  11  1   4  141: 97  50
 5.KST Sokol Znojmo C      16   9  0   7  134:116  43
 6.TJ Sokol Hlubočany A    16   8  1   7  131:117  41
 7.MK Řeznovice C          16   6  2   8  119:137  36
 8.TJ Holásky B            16   5  2   9  110:126  33
 9.TJ Šošůvka A            16   4  2  10  103:143  30
10.KST Blansko C           16   4  1  11   97:135  29
11.TJ Cemo Mokrá A         16   2  3  11   94:150  25
12.TTC Koral Tišnov B      16   0  0  16   28:160  16


Výsledky:
1.kolo 16.9.2017 17:30
     TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C   10:7
2.kolo 30.9.2017 17:00
     Orel Ivančice A - TJ Sokol Rebešovice A   9:9
3.kolo 1.10.2017 10:00
     TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Rebešovice A    0:10
4.kolo 14.10.2017 17:30
     TJ Šošůvka A - TJ Sokol Rebešovice A   3:10
5.kolo 13.10.2017 18:00
     MK Řeznovice C - TJ Sokol Rebešovice A   5:10
6.kolo 28.10.2017 17:30
     TJ Sokol Rebešovice A - KST Blansko C 10:3
7.kolo 29.10.2017 10:00
     TJ Sokol Rebešovice A - STK Zbraslavec A 10:8
8.kolo 11.11.2017 17:00
     TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Rebešovice A 3:10
9.kolo 12.11.2017 10:00
     TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Rebešovice A 4:10
10.kolo 25.11.2017 09:00
     TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky B 10:6
11.kolo 24.11.2017 19:00
     TJ Sokol Rebešovice A - SK Slatina Brno B 10:6
12.kolo 09.12.2017 14:30
     KST Sokol Znojmo Orel Únanov C - TJ Sokol Rebešovice A 10:8
13.kolo 13.01.2018 17:30
     TJ Sokol Rebešovice A - Orel Ivančice A 10:4
14.kolo 12.01.2018 18:30
     TJ Sokol Rebešovice A - TTC Koral Tišnov B 10:0
15.kolo 27.01.2018 17:30
     TJ Sokol Rebešovice A - TJ Šošůvka A 10:2
16.kolo 28.01.2018 09:00
     TJ Sokol Rebešovice A - MK Řeznovice C 10:3

 

------------------------------------------------------------

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) 13.10.2017:
     Lučko Martin (12:1, 3:1)
     Fischer Karel (15:2, 4:1)
     Svoboda Jan (0:0, 0:0)
     Juřík Adam (8:8, 3:2)
     Černý Radek (2:5, 0:2)
     Mišejka Luboš (0:0, 1:0)
     Šenkýř Jiří (1:1, 0:0)
     Sedláček Josef (5:4, 2:0)

Krajská soutěž I. třídy A, Tabulka ze dne 20.10.2017:
 1. SK Slatina Brno B      5 5 0 0 0 50:27 20
 2. TJ Sokol Rebešovice A  5 4 1 0 0 49:24 18
 3. STK Zbraslavec A       5 4 0 1 0 45:21 17
 4. TJ Sokol Hlubočany A   5 4 0 1 0 45:29 17
 5. Orel Ivančice A        5 3 1 1 0 47:26 15
 6. Znojmo/Únanov C        5 2 0 3 0 38:40 11
 7. KST Blansko C          5 2 0 3 0 29:38 11
 8. TJ Cemo Mokrá A        5 1 1 3 0 36:46  9
 9. TJ Šošůvka A           5 1 1 3 0 35:47  9
10. MK Řeznovice C         5 1 0 4 0 33:48  8
11. TJ Holásky B           5 1 0 4 0 28:43  8
12. TTC Koral Tišnov B     5 0 0 5 0  4:50  5

 

Výsledky:
1.kolo 16.9.2017 17:30
     TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C   10:7
2.kolo 30.9.2017 17:00
     Orel Ivančice A - TJ Sokol Rebešovice A   9:9
3.kolo 1.10.2017 10:00
     TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Rebešovice A    0:10
4.kolo 14.10.2017 17:30
     TJ Šošůvka A - TJ Sokol Rebešovice A   3:10
5.kolo 13.10.2017 18:00
     MK Řeznovice C - TJ Sokol Rebešovice A   5:10