Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

Rebešovice "B" 2018/2019: KS2A

     Los a výsledky
     Rebešovice B na stránkách STIS-u
     Aktuální tabulka KS2A
 
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) ke dni 16.12.2018:
     Juřík Adam (27:5, 8:1)
     Mišejka Lubomír ml. (27:4, 9:0)
     Šenkýř Jiří (9:23, 5:5)
     Mišejka Luboš (12:9, 5:5)
     Sedláček Josef (6:10, 0:2)
     Matějka Josef (0:0, 0:0)
     Vašulka Pavel (0:0, 0:0)
     Sekanina Jiří (1:2, 0:0)
     Černý Libor (0:4, 1:0)
     Němec Stanislav (0:0, 0:0)
     Vrbacký Pavel (4:1, 2:0)
 
 
Krajská soutěž II. třídy A: Tabulka ke dni 16.12.2018:
    družstvo                    PU V R  P K  skóre body
 1. TTC Moravská Slavia Brno E  11 8 1  2 0  98:62  36
 2. TJ Sokol Rebešovice B       11 8 1  2 0 101:64  36
 3. TJ Sokol Brno I D           11 7 2  2 0  99:61  34
 4. TJ Velešovice A             11 7 1  3 0  97:80  33
 5. TJ Sokol Otnice A           11 6 2  3 0  97:78  31
 6. TJ Sokol Brno-Židenice A    11 6 2  3 0  94:85  31
 7. Orel Silůvky C              11 6 0  5 0  79:74  29
 8. KST Sokol Znojmo E          11 4 0  7 0  70:97  23
 9. MK Řeznovice C              11 3 2  6 0  75:92  22
10. TTC Komořany B              11 1 3  7 0  73:105 17
11. TJ Lažánky A                11 1 2  8 0  67:101 16
12. SK Prace A                  11 1 0 10 0  56:107 14
 
 
 
======================================
 

REBEŠOVICE "B" 2017/2018: OP1

    Los a výsledky 2017/2018
    Rebešovice B na stránkách STIS-u OP1

   

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
     Černý Radek (0:0, 0:0)
     Mišejka Luboš (5:2, 1:1)
     Šenkýř Jiří (6:2, 2:0)
     Sedláček Josef (3:0, 1:0)
     Němec Stanislav (2:2, 1:0)
     Mišejka Lubomír ml. (7:1, 1:1)

 

Okresní přebor 1. třídy, Tabulka 19.10.2017
 1. Hrušovany "A"    3 3 0 0 0 36:18 12
 
2. Rebešovice "B"   3 2 1 0 0 37:17 10
 3. Řeznovice "F"    3 2 1 0 0 33:21 10
 4. Ivančice "B"     3 2 0 1 0 35:19  9
 5. Nové Bránice "A" 3 2 0 0 1 32:22  8
 6. Prace "A"        3 1 1 1 0 35:19  7
 7. Ostopovice "A"   3 1 1 1 0 30:24  7
 8. Rebešovice "C"   3 1 0 2 0 20:34  6
 9. MK Řeznovice "D" 3 1 0 2 0 18:36  6
10. Řeznovice "E"    3 0 1 2 0 21:33  4
11. Tvarožná "A"     3 0 1 2 0 21:33  4
12. Oslavany "A"     3 0 0 3 0  6:48  3

 

Výsledky:
4.kolo 20.10.2017 Rebešovice "C" - Rebešovice "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbacký Pavel 3:1, Vašulka Pavel 0:4, Matějka Josef 0:4, Černý Libor 1:3, body hostů: Černý Radek 4:0, Šenkýř Jiří 3:1, Mišejka Luboš 1:0, Sedláček Josef 3:1, Mišejka Lubomír ml. 1:2)
3.kolo: Rebešovice "B" - Prace "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišejka Lubomír ml. 1:3, Mišejka Luboš 0:1, Sedláček Josef 2:2, Šenkýř Jiří 3:1, Němec Stanislav 1:2, body hostů: Mrkvica Lukáš 4:0, Kuklínek Miloš 1:3, Lattenberg Richard 2:2, Hofírek Filip 2:2)
2.kolo:Oslavany "A" - Rebešovice "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skrutek Jakub 0:4, Pirochta Pavel 0:3, Koudelka Stanislav 1:2, Skrutek Petr 0:4, WO 0:2, body hostů: Šenkýř Jiří 3:1, Mišejka Lubomír ml. 4:0, Mišejka Luboš 3:0, Sedláček Josef 3:0, WO 2:0)
1.kolo: Rebešovice "B" - Ostopovice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišejka Lubomír ml. 3:1, Němec Stanislav 2:2, Mišejka Luboš 2:2, Šenkýř Jiří 3:1, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Coufal Petr 2:2, Růžička Jiří 1:3, Sekanina Lubomír 1:3)

 

========================================

 

   Los a výsledky 2016/2017  

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
     Matějka Josef (38:25, 10:6)
     Šenkýř Jiří (46:25, 10:6)
     Vašulka Pavel (38:36, 13:6)
     Vrbacký Pavel (4:6, 0:2)
     Němec Stanislav (9:5, 2:2)
     Sedláček Josef (21:12, 8:1)
     Černý Libor (14:29, 6:7)
     Sekanina Jiří (2:6, 1:1)
     Šenkýř Jan (0:3, 0:0)
     Klíma Jiří (0:1, 0:1)
     Hrdý Petr st. (0:0, 0:0)
     Jamnický Milan (0:0, 0:0)
     Korgerová Michaela (0:0, 0:0)
     Cypris Vlastimil (1:7, 0:2)

 

Okresní přebor 1. třídy, Tabulka 30.6.2017 
 1. Řeznovice "D"    22 17 3  2 0 249:147 76 
 2. Mokrá "B"        22 15 3  4 0 238:158 70 
 3. Lažánky "A"      22 15 3  4 0 249:147 70 
 4. Ivančice "C"     22 11 3  8 0 204:192 58 
 5. Nové Bránice "A" 22 11 2  9 0 215:181 57 
 6. Rebešovice "B"   22  9 4  9 0 213:183 53 
 7. Telnice          22  9 3 10 0 185:211 52 
 8. Ostopovice "A"   22  9 3 10 0 210:186 52 
 9. Hrušovany "A"    22  9 2 11 0 206:190 51
10. Řeznovice "E"    22  7 5  9 1 181:215 47
11. Nové Bránice "B" 22  3 1 18 0 121:275 32
12. Lomnička "A"     22  1 0 21 0 105:291 25

 

========================================
 

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) 14.11.2016:
   Matějka Josef (15:9, 5:1)
   Šenkýř Jiří (9:7, 3:1)
   Vašulka Pavel (12:12, 5:1)
   Němec Stanislav (7:2, 1:1)
   Sedláček Josef (6:2, 2:0)
   Černý Libor (7:11, 4:2)
   Sekanina Jiří (2:2, 0:1)
   Cypris Vlastimil (1:3, 0:1)

 

Okresní soutěž 1. třídy, tabulka ze dne 14.11:2016:
  1. Mokrá B         8 5 2 1 0 85:59 25
  2. Řeznovice D     8 5 2 1 0 82:62 25
  3. Nové Bránice A  8 5 1 2 0 89:55 24
  4. Lažánky A       8 5 0 3 0 85:59 23
  5. Telnice         8 4 2 2 0 69:75 22
  6. Hrušovany A     8 4 0 4 0 77:67 20
  7. Ostopovice A    8 4 0 4 0 78:66 20
  8. Řeznovice E     8 3 2 3 0 71:73 19
  9. Rebešovice B    8 3 1 4 0 73:71 18
 10. Ivančice C      8 3 1 4 0 60:84 18
 11. Nové Bránice B  8 1 1 6 0 48:96 12
 12. Lomnička A      8 0 0 8 0 47:97 8
Okresní soutěž 1.třídy, tabulka ze dne 14.11.2016:
  1. Mokrá B         8 5 2 1 0 85:59 25
  2. Řeznovice D     8 5 2 1 0 82:62 25
  3. Nové Bránice A  8 5 1 2 0 89:55 24
  4. Lažánky A       8 5 0 3 0 85:59 23
  5. Telnice         8 4 2 2 0 69:75 22
  6. Hrušovany A     8 4 0 4 0 77:67 20
  7. Ostopovice A    8 4 0 4 0 78:66 20
  8. Řeznovice E     8 3 2 3 0 71:73 19
  9. Rebešovice B    8 3 1 4 0 73:71 18
 10. Ivančice C      8 3 1 4 0 60:84 18
 11. Nové Bránice B  8 1 1 6 0 48:96 12
 12. Lomnička A      8 0 0 8 0 47:97  8
 
 
Výsledky
Okresní soutěž 1. třídy
1 02. 10. 2016 08:00 Rebešovice "B" Nové Bránice "B" 14:4  
2 09. 10. 2016 09:00 Lomnička "A" Rebešovice "B" 8:10  
3 16. 10. 2016 08:00 Rebešovice "B" Hrušovany "A" 8:10  
4 23. 10. 2016 09:00 Ivančice "C" Rebešovice "B" 4:14  
5 29. 10. 2016 17:00 Rebešovice "B" Telnice 9:9  
6 05. 11. 2016 17:00 Nové Bránice "A" Rebešovice "B" 15:3  
7 02. 11. 2016 18:00 Rebešovice "B" Mokrá "B" 8:10  
8 11. 11. 2016 19:00 Řeznovice "D" Rebešovice "B" 11:7

 

=========================================

 

Rebešovice B na stránkách STIS: link 2015/2016                    Rozlosování a výsledky 2015/2016


Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 31.3.2016:
Matějka Josef (49:25, 13:5)
Vašulka Pavel (33:31, 12:5)
Šenkýř Jiří (48:25, 14:5)
Sedláček Josef (31:36, 7:9)
Mišejka Luboš (2:3, 1:0)
Černý Libor (6:33, 5:7)
Šenkýř Jan (2:2, 0:0)
Cypris Vlastimil (0:4, 0:1)

 

Okresní přebor 1. třídy, konečná tabulka:

1. SK Kuřim "B" 22 19 1 2 0 260:136 80
2. Mokrá "B" 22 15 4 3 0 239:157 71
3. Řeznovice "D" 22 13 4 5 0 223:173 65
4. Telnice 22 13 0 9 0 225:171 61
5. Rebešovice "B" 22 12 2 8 0 212:184 60
6. Hrušovany "A" 22 12 2 8 0 213:183 60
7. Lažánky "A" 22 11 3 8 0 216:180 58
8. Tišnov "C" 22 8 2 12 0 177:219 48
9. Nedvědice "A" 22 8 1 13 0 181:215 47
10. N. Bránice "B" 22 7 1 14 0 170:226 44
11. Ořechov "A" 22 2 3 17 0 158:238 31
12. M.Knínice "A" 22 0 1 21 0 102:294 23
 

 

Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
1 04. 10. 2015 09:00 Telnice Rebešovice "B" 7:11  
2 11. 10. 2015 09:00 Rebešovice "B" Mokrá "B" 6:12  
3 18. 10. 2015 14:00 Řeznovice "D" Rebešovice "B" 9:9  
4 25. 10. 2015 09:00 Rebešovice "B" Nedvědice "A" 12:6  
5 01. 11. 2015 09:00 Hrušovany "A" Rebešovice "B" 10:8  
6 07. 11. 2015 17:00 Rebešovice "B" Lažánky "A" 9:9  
7 08. 11. 2015 09:00 Ořechov "A" Rebešovice "B" 7:11  
8 15. 11. 2015 09:00 Rebešovice "B" SK Kuřim "B" 10:8  
9 22. 11. 2015 09:00 N. Bránice "B" Rebešovice "B" 8:10  
10 29. 11. 2015 09:00 Rebešovice "B" M.Knínice "A" 17:1  
11 13. 12. 2015 09:00 Tišnov "C" Rebešovice "B" 10:8  
12 10. 01. 2016 09:00 Rebešovice "B" Telnice 10:8  
13 17. 01. 2016 09:00 Mokrá "B" Rebešovice "B" 14:4  
14 24. 01. 2016 09:00 Rebešovice "B" Řeznovice "D" 7:11  
15 31. 01. 2016 09:00 Nedvědice "A" Rebešovice "B" 11:7  
16 07. 02. 2016 09:00 Rebešovice "B" Hrušovany "A" 10:8  
17 13. 02. 2016 17:00 Lažánky "A" Rebešovice "B" 10:8  
18 14. 02. 2016 09:00 Rebešovice "B" Ořechov "A" 14:4  
19 21. 02. 2016 09:00 SK Kuřim "B" Rebešovice "B" 11:7  
20 28. 02. 2016 09:00 Rebešovice "B" N. Bránice "B" 10:8  
21 06. 03. 2016 09:00 M.Knínice "A" Rebešovice "B" 5:13  
22 11. 03. 2016 18:00 Rebešovice "B" Tišnov "C" 11:7