Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

Rebešovice "C" 2018/2019: OP1

        Los a výsledky
        Rebešovice C na stránkách STIS-u
        Aktuální tabulka OP1
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) ke dni 16.12.2018:
        Sedláček Josef (9:5, 2:2)
        Matějka Josef (26:12, 9:2)
        Vašulka Pavel (10:21, 9:1)
        Sekanina Jiří (19:24, 5:6)
        Černý Libor (11:23, 3:4)
        Němec Stanislav (0:0, 0:0)
        Vrbacký Pavel (0:0, 0:0)
        Šenkýř Jan (0:4, 0:1)
 
 
Okresní přebor 1.třídy: Tabulka ke dni 16.12.2018
   družstvo                      PU  V R P K skóre  body
 1. TJ Sokol Nové Bránice A      11 10 0 1 0 148:50  41
 2. MK Řeznovice E               11  9 0 2 0 118:80  38
 3. Orel Ivančice B              11  7 1 3 0 117:81  33
 4. TJ Sokol Tvarožná A          11  7 0 4 0 125:73  32
 5. MK Řeznovice D               11  6 1 4 0 112:86  30
 6. TJ Sokol Ostopovice A        11  6 0 5 0  97:101 29
 7. TJ Sokol Rebešovice C        11  5 0 6 0  93:105 26
 8. TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 11  4 2 5 0  90:108 25
 9. TJ Sokol Radostice           11  4 1 6 0  84:114 24
10. Sokol Ořechov A              11  2 1 8 0  62:136 18
11. TJ Cemo Mokrá C              11  1 1 9 0  68:130 15
12. TJ Lažánky B                 11  0 3 8 0  74:124 14

 
 
 
===================================
 

Rebešovice "C" 2017/2018: OP1

       Los a výsledky 2017/2018
       Rebešovice C na stránkách STIS-u OP1
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
     Matějka Josef (5:6, 3:0)
     Vašulka Pavel (6:6, 3:0)
     Černý Libor (2:4, 1:1)
     Sekanina Jiří (3:9, 1:2)
     Vrbacký Pavel (0:0, 0:0)
     Šenkýř Jan (0:0, 0:0)
     Klíma Jiří (0:4, 0:1)
 
 

Okresní přebor 1. třídy, Tabulka 19.10.2017
 1. Hrušovany "A"    3 3 0 0 0 36:18 12
 2. Rebešovice "B"   3 2 1 0 0 37:17 10

 3. Řeznovice "F"    3 2 1 0 0 33:21 10
 4. Ivančice "B"     3 2 0 1 0 35:19  9
 5. Nové Bránice "A" 3 2 0 0 1 32:22  8
 6. Prace "A"        3 1 1 1 0 35:19  7
 7. Ostopovice "A"   3 1 1 1 0 30:24  7

 8. Rebešovice "C"   3 1 0 2 0 20:34  6
 9. MK Řeznovice "D" 3 1 0 2 0 18:36  6
10. Řeznovice "E"    3 0 1 2 0 21:33  4
11. Tvarožná "A"     3 0 1 2 0 21:33  4
12. Oslavany "A"     3 0 0 3 0  6:48  3

 
Výsledky:
4.kolo: Rebešovice "C" - Rebešovice "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbacký Pavel 3:1, Vašulka Pavel 0:4, Matějka Josef 0:4, Černý Libor 1:3, body hostů: Černý Radek 4:0, Šenkýř Jiří 3:1, Mišejka Luboš 1:0, Sedláček Josef 3:1, Mišejka Lubomír ml. 1:2)
3.kolo: Nové Bránice "A" - Rebešovice "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Indra Zdeněk 4:0, Schoř Karel 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Vašulka Pavel 1:3, Sekanina Jiří 0:4, Matějka Josef 1:3, Klíma Jiří 0:4)
2.kolo: Rebešovice "C" - Hrušovany "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 2:2, Sekanina Jiří 1:3, Matějka Josef 2:1, Černý Libor 0:4, WO 0:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Kukla Jan 2:2, Skála Richard 3:1, Krupica Zdeněk 2:1, WO 1:0)
1.kolo: Ivančice "B" - Rebešovice "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeke Lukáš 0:2, Minstr Jan 3:0, Chytka Tomáš 1:2, Minster Roman 1:3, Dedek Daniel 0:2, WO 2:0, body hostů: Matějka Josef 2:2, Vašulka Pavel 3:1, Sekanina Jiří 2:2, Černý Libor 2:0, WO 0:2)
 
 
================================
 
Sezona 2016/2017 skončila velkým úspěchem pro tým Rebešovice C, naši pod taktovkou Stani s Pepou vybojovali společně s mladým Jirkou a Liborem postup z OP2 do OP1. Ať se Vám kluci daří o soutěž výš.

  Los a výsledky 2016/2017

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher):
    Němec Stanislav (64:13, 14:6)
    Sedláček Josef (64:12, 14:6)
    Černý Libor (46:33, 14:6)
    Sekanina Jiří (48:32, 14:6)
    Šenkýř Jan (4:0, 0:0)
    Klíma Jiří (0:8, 0:2)
    Hrdý Petr st. (1:6, 0:2)
    Jamnický Milan (0:0, 0:0)
    Korgerová Michaela (0:0, 0:0)
    Cypris Vlastimil (0:0, 0:0)


Okresní přebor 2. třídy, Tabulka, 30.6.2017:
 1. Rebešovice "C"  22 18 2  2 0 268:128 78
 2. Řeznovice "F"   22 14 6  2 0 234:162 70
 3. Oslavany "A"    22 14 3  5 0 239:157 67
 4. Tvarožná "A"    22 12 5  5 0 233:163 63
 5. Radostice "A"   22 10 6  6 0 228:168 58
 6. Ostopovice "B"  22  9 6  7 0 219:177 55
 7. Sokol Kuřim "A" 22  9 3 10 0 196:200 52
 8. Ořechov "A"     22  8 4 10 0 184:212 50
 9. Lažánky "B"     22  7 3 12 0 199:197 46
10. Mokrá "C"       22  6 2 13 1 160:236 41
11. Prace "A"       22  2 4 16 0 137:258 32
12. Neslovice       22  1 0 21 0  78:317 25

 

 

================================

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) 14.11.2016:
    Němec Stanislav (22:8, 6:1)
    Sedláček Josef (25:6, 6:2)
    Černý Libor (15:16, 6:1)
    Sekanina Jiří (19:12, 6:2)

 

Okresní soutěž 2.třídy, tabulka 14.11.2016:

  1. Sokol Kuřim A   8 6 0 2 0 82:62 26
  2. Řeznovice F     8 5 2 1 0 86:58 25
  3. Rebešovice C    8 5 1 2 0 95:49 24
  4. Ostopovice B    8 5 1 2 0 84:60 24
  5. Radostice A     8 4 2 2 0 85:59 22
  6. Oslavany A      8 4 1 3 0 83:61 21
  7. Mokrá C         8 4 0 4 0 67:77 20
  8. Tvarožná A      7 3 1 3 0 64:62 17
  9. Lažánky B       8 3 0 5 0 66:78 17
 10. Ořechov A       8 2 0 6 0 58:86 14
 11. Neslovice       7 1 0 6 0 28:97 10
 12. Prace A         8 0 2 6 0 47:96 10

 

Výsledky
Okresní soutěž 2. třídy
1 02. 10. 2016 09:00 Sokol Kuřim "A" Rebešovice "C" 10:8  
2 04. 10. 2016 19:00 Rebešovice "C" Neslovice 18:0  
3 15. 10. 2016 17:00 Tvarožná "A" Rebešovice "C" 5:13  
4 22. 10. 2016 17:00 Rebešovice "C" Mokrá "C" 16:2  
5 30. 10. 2016 09:00 Řeznovice "F" Rebešovice "C" 9:9  
6 04. 11. 2016 19:00 Rebešovice "C" Radostice "A" 11:7  
7 06. 11. 2016 09:00 Ořechov "A" Rebešovice "C" 11:7  
8 12. 11. 2016 17:00 Rebešovice "C" Lažánky "B" 13:5


===================================================

 

Rebešovice C na stránkách STIS: link 2015/2016                    Rozlosování a výsledky 2015/2016

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 31.3.2016:
    Mišejka Luboš (66:6, 18:3)
    Černý Libor (58:21, 10:6)
    Sekanina Jiří (38:18, 12:1)
    Šenkýř Jan (15:16, 3:2)
    Klíma Jiří (16:26, 3:7)
    Hrdý Petr st. (2:5, 0:1)
    Cypris Vlastimil (0:3, 1:0)
    Korgerová Michaela (6:35, 15:2)
 
 
Okresní přebor 3. třídy, 31.3.2016:

  1. Ostopovice B   22 19 2  1 0 274:122 81
  2. Rebešovice C   22 16 3  3 0 242:154 73
  3. Neslovice      22 13 1  8 0 220:176 62
  4. Lažánky C      22 12 3  7 0 211:185 61
  5. Říčany A       22 10 4  8 0 208:188 56
  6. N. Bránice C   22 10 3  9 0 211:185 55
  7. D.H. Loučky A  22  8 3 11 0 197:199 49
  8. Střelice       22  8 3 11 0 168:228 49
  9. Oslavany B     22  6 7  9 0 204:192 47
 10. Ořechov B      22  6 3 13 0 187:209 43
 11. Nedvědice B    22  5 5 12 0 172:224 42
 12. M.Knínice B    22  0 1 21 0  82:314 23

 

Výsledky
Okresní přebor 3. třídy
1 04. 10. 2015 09:00 Rebešovice "C" D.H. Loučky "A" 13:5  
2 11. 10. 2015 09:00 Ostopovice "B" Rebešovice "C" 11:7  
3 18. 10. 2015 09:00 Rebešovice "C" Říčany "A" 12:6  
4 25. 10. 2015 09:00 Neslovice Rebešovice "C" 6:12  
5 01. 11. 2015 09:00 Rebešovice "C" N. Bránice "C" 9:9  
6 07. 11. 2015 17:00 Střelice Rebešovice "C" 5:13  
7 08. 11. 2015 09:00 Rebešovice "C" Nedvědice "B" 13:5  
8 15. 11. 2015 09:00 Lažánky "C" Rebešovice "C" 10:8  
9 22. 11. 2015 09:00 Rebešovice "C" Ořechov "B" 13:5  
10 29. 11. 2015 09:00 M.Knínice "B" Rebešovice "C" 4:14  
11 13. 12. 2015 09:00 Rebešovice "C" Oslavany "B" 14:4  
12 10. 01. 2016 09:00 D.H. Loučky "A" Rebešovice "C" 7:11  
13 17. 01. 2016 09:00 Rebešovice "C" Ostopovice "B" 11:7  
14 24. 01. 2016 09:00 Říčany "A" Rebešovice "C" 8:10  
15 31. 01. 2016 09:00 Rebešovice "C" Neslovice 10:8  
16 07. 02. 2016 09:00 N. Bránice "C" Rebešovice "C" 9:9  
17 13. 02. 2016 17:00 Rebešovice "C" Střelice 14:4  
18 14. 02. 2016 09:00 Nedvědice "B" Rebešovice "C" 9:9  
19 21. 02. 2016 09:00 Rebešovice "C" Lažánky "C" 5:13  
20 27. 02. 2016 18:00 Ořechov "B" Rebešovice "C" 8:10  
21 05. 03. 2016 17:00 Rebešovice "C" M.Knínice "B" 14:4  
22 13. 03. 2016 09:00 Oslavany "B" Rebešovice "C" 7:11