Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

2016/2017

 

REBEŠOVICE "A"

Rozlosování a výsledky 2016/2017
Rebešovice A na stránkách STIS-u
 

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) 30.6.2017:
     Fischer Karel (62:1, 13:6)
     Svoboda Jan (41:3, 10:4)
     Černý Radek (40:17, 11:7)
     Mišejka Luboš (10:16, 8:4)
     Matějka Josef (1:4, 0:1)
     Šenkýř Jiří (3:4, 1:1)
     Němec Stanislav (5:10, 2:2)
     Sedláček Josef (0:12, 1:1)
     Černý Libor (1:7, 4:0)
     Sekanina Jiří (0:2, 0:0)

Krajská soutěž II. třídy A, konečná tabulka:
 1. TJ Sokol Rebešovice A          20 17 0  3 0 192:91  71
 2. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 20 15 0  5 0 182:105 65
 3. Orel Silůvky B                 20 13 3  4 0 176:119 62
 4. TJ Brno-Bystrc B               20 11 2  7 0 160:143 55
 5. TJ Sokol Brno-Židenice A       20 10 4  6 0 176:140 54
 6. TJ Jevišovka-Drnholec A        20 11 1  8 0 163:128 54
 7. TJ Sokol Klobouky u Brna A     20 10 3  7 0 170:134 53
 8. TJ Holásky C                   20  7 2 11 0 122:166 43
 9. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 20  5 1 14 0 114:176 36
10. TJ Sokol Křepice A             20  2 1 16 1  63:188 26
11. SK Kuřim B                     20  0 1 19 0  71:199 21
12. Orel Ivančice B    -     tým odstoupil ze soutěže!

 

Výsledky

1 24. 09. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 7:10
2 25. 09. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3
3 15. 10. 2016 15:00 TJ Brno-Bystrc B TJ Sokol Rebešovice A 6:10
4 14. 10. 2016 18:30 TJ Jevišovka-Drnholec A TJ Sokol Rebešovice A 6:10
5 27. 10. 2016 18:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5
7 13. 11. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Kuřim B 10:1
8 26. 11. 2016 15:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Křepice A 10:2
9 25. 11. 2016 18:30 TJ Sokol Brno-Židenice A TJ Sokol Rebešovice A 10:8
10 10. 12. 2016 17:30 Orel Silůvky B TJ Sokol Rebešovice A 5:10
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Holásky C TJ Sokol Rebešovice A 1:10
12 14. 01. 2017 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Silůvky B 10:3
13 15. 01. 2017 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Holásky C 10:3
14 28. 01. 2017 18:00 KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C TJ Sokol Rebešovice A 6:10
15 29. 01. 2017 10:00 KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D TJ Sokol Rebešovice A 1:10
16 11. 02. 2017 09:30 TJ Sokol Klobouky u Brna A TJ Sokol Rebešovice A 5:10
17 25. 02. 2017 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Brno-Bystrc B 10:6
18 26. 02. 2017 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Jevišovka-Drnholec A 10:5
20 12. 03. 2017 10:30 SK Kuřim B TJ Sokol Rebešovice A 0:10
21 25. 03. 2017 15:30 TJ Sokol Křepice A TJ Sokol Rebešovice A 3:10
22 26. 03. 2017 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10

 

 

 

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) 14.11.2016:
     Fischer Karel (21:0, 5:1)
     Svoboda Jan (10:3, 3:1)
     Černý Radek (12:7, 4:2)
     Mišejka Luboš (3:2, 2:1)
     Matějka Josef (1:4, 0:1)
     Šenkýř Jiří (2:1, 0:1)
     Němec Stanislav (0:4, 0:1)
     Sedláček Josef (0:3, 0:0)
     Černý Libor (0:2, 2:0)

 

Krajská soutěž II. třídy A, Tabulka ze dne 14.11.2016:
  1. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C  6 5 0 1 0 57:32 21
  2. TJ Sokol Rebešovice A           6 5 0 1 0 57:31 21
  3. TJ Sokol Brno-Židenice A        6 4 1 1 0 57:32 19
  4. TJ Sokol Klobouky u Brna A      6 4 0 2 0 52:38 18
  5. Orel Silůvky B                  7 3 2 2 0 59:47 18
  6. TJ Brno-Bystrc B                7 3 2 2 0 61:52 18
  7. TJ Jevišovka-Drnholec A         7 3 1 3 0 59:52 17
  8. TJ Holásky C                    7 3 0 4 0 49:51 16
  9. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D  6 1 0 5 0 27:57  9
 10. TJ Sokol Křepice A              6 1 0 4 1 13:57  8
 11. SK Kuřim B                      6 0 0 6 0 18:60  6
(12.)Orel Ivančice B    -     tým odstoupil ze soutěže!

 

Výsledky
Krajská soutěž II. třídy A
1 24. 09. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 7:10  
2 25. 09. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3  
3 15. 10. 2016 15:00 TJ Brno-Bystrc B TJ Sokol Rebešovice A 6:10  
4 14. 10. 2016 18:30 TJ Jevišovka-Drnholec A TJ Sokol Rebešovice A 6:10  
5 27. 10. 2016 18:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5  
7 13. 11. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Kuřim B 10:1

 

===================================================

Rebešovice A na stránkách STIS: link 2015/2016   
Rebešovice A Rozlosování a výsledky 2015/2016

 
Krajská soutěž II. třídy A
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 30.5.2016:
Svoboda Jan      (58: 8, 14: 4)
Černý Radek      (44:16, 12: 4)
Němec Stanislav  (12:35,  3:13)
Vrbacký Pavel    ( 2:20,  0: 9)
Matějka Josef    ( 8:24,  3: 5)
Vašulka Pavel    ( 2: 3,  0: 1)
Šenkýř Jiří      ( 2: 2,  0: 0)
Mišejka Luboš    (19:27,  6: 7)
Sedláček Josef   ( 2: 9,  2: 1)
Černý Libor      ( 1: 5,  0: 0)
 
 
Tabulka, 30.5.2016:
1. SK Slatina - Brno C            22 18 0 4 0 205:111 76
2. Orel Silůvky B                 22 16 2 4 0 203:147 72
3. KST Oltec Brno B               22 14 4 4 0 193:166 68
4. TJ Sokol Brno-Židenice A       22 13 1 8 0 188:149 62
5. TJ Holásky B                   22 12 3 7 0 185:150 61
6. TJ Sokol Rebešovice A          22 11 3 8 0 178:168 58
7. Orel Ivančice B                22 10 2 9 1 168:177 53
8. TJ Jevišovka A                 22 7 3 12 0 163:174 46
9. TJ Sokol Křepice A             22 5 6 10 1 155:191 42
10.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 22 4 2 16 0 138:201 36
11.TJ Brno-Bystrc B               22 4 2 16 0 149:200 36
12.TJ Sokol Nové Bránice A        22 3 2 17 0 117:208 33
 
 
Krajská soutěž II. třídy A
Tabulka:
1. SK Slatina - Brno C 22 18 0 4 0 205:111 76
2. Orel Silůvky B 22 16 2 4 0 203:147 72
3. KST Oltec Brno B 22 14 4 4 0 193:166 68
4. TJ Sokol Brno-Židenice A 22 13 1 8 0 188:149 62
5. TJ Holásky B 22 12 3 7 0 185:150 61
6. TJ Sokol Rebešovice A 22 11 3 8 0 178:168 58
7. Orel Ivančice B 22 10 2 9 1 168:177 53
8. TJ Jevišovka A 22 7 3 12 0 163:174 46
9. TJ Sokol Křepice A 22 5 6 10 1 155:191 42
10. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E4 2 16 0 138:201 36
11. TJ Brno-Bystrc B 22 4 2 16 0 149:200 36
12. TJ Sokol Nové Bránice A 22 3 2 17 0 117:208 33
Výsledky
Krajská soutěž II. třídy A
1 03. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8  
2 04. 10. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Silůvky B 10:5  
3 17. 10. 2015 17:00 Orel Ivančice B TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
4 17. 10. 2015 10:00 SK Slatina - Brno C TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
5 31. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Nové Bránice A TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
6 01. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Brno-Bystrc B 10:5  
7 14. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Jevišovka A 5:10  
8 28. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Oltec Brno B 10:3  
9 29. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5  
10 12. 12. 2015 09:30 TJ Holásky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
11 11. 12. 2015 18:30 TJ Sokol Křepice A TJ Sokol Rebešovice A 7:10  
12 09. 01. 2016 17:00 TJ Sokol Brno-Židenice A TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
13 10. 01. 2016 10:30 Orel Silůvky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
14 23. 01. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Ivančice B 10:6  
15 24. 01. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Slatina - Brno C 8:10  
16 06. 02. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Nové Bránice A 9:9  
17 04. 02. 2016 18:15 TJ Brno-Bystrc B TJ Sokol Rebešovice A 6:10  
18 13. 02. 2016 17:30 TJ Jevišovka A TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
19 27. 02. 2016 14:00 KST Oltec Brno B TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
20 28. 02. 2016 10:30 KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E TJ Sokol Rebešovice A 5:10  
21 12. 03. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Holásky B 10:8  
22 13. 03. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Křepice A 10:3