Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

V krajském 15. a 16.kole nebylo vo čem a kluci drží první flek zuby nehty

29.01.2018 16:17

Po minulém dvojkole, kdy klukům vyšlo na co sáhli na sportovním i kulturním poli, měli někteří diváci obavy, zda se bude dařit nadále. 

Klukům to ale funguje náramně, mají, zdá se, solidní partu a ve svém středu "mazáka" Marťáka, který se zdviženým prstem varuje před podceněním jakéhokoliv soupeře: 
    

 

V sobotu 27.1.2018 vyběhli se Šošůvkou 10:2, když body hostů bral pouze Luboš Bezděk.
A v neděli za stavu 7:1 propustili domácí Radysa ze zápasu proti Řeznovicím C, ať si jede zapinkat za B-éčko.
Konečný výsledek: 10:3.

Takže dohromady "není vo čem", jak praví klasik. I přesto, že Slatina taky 2x vyhrála, naši šikovní kluci drží první místo zuby nehty (o skóre a vzájemný zápas).
   

15.kolo: TJ Sokol Rebešovice A - TJ Šošůvka A 10:2
čtyřhry 2:0,
body domácích: Fischer Karel 1:1, Juřík Adam 1:1, Černý Radek 3:0, Lučko Martin 3:0,
body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Obalil Jiří 0:3, Kutil Šimon 0:2, Dvořák Leoš 0:2

16.kolo: TJ Sokol Rebešovice A - MK Řeznovice C 10:3
čtyřhry 2:0, body
domácích: Lučko Martin 3:0, Juřík Adam 2:0, Černý Radek 1:1, Fischer Karel 2:1, Černý Libor 0:1,
body hostů: Netolička Lubomír 1:2, Jedlička Jindřich 0:3, Filák Tomáš 2:1, Široký Pavel 0:2

Krajská soutěž I. třídy A, Tabulka po 16.kole (29.1.2018):
 1.TJ Sokol Rebešovice A   16  14  1   1  157: 73  59
 2.SK Slatina B            16  14  1   1  155: 75  59
 3.STK Zbraslavec A        16  11  2   3  146: 86  51
 4.Orel Ivančice A         16  11  1   4  141: 97  50
 5.KST Sokol Znojmo C      16   9  0   7  134:116  43
 6.TJ Sokol Hlubočany A    16   8  1   7  131:117  41
 7.MK Řeznovice C          16   6  2   8  119:137  36
 8.TJ Holásky B            16   5  2   9  110:126  33
 9.TJ Šošůvka A            16   4  2  10  103:143  30
10.KST Blansko C           16   4  1  11   97:135  29
11.TJ Cemo Mokrá A         16   2  3  11   94:150  25
12.TTC Koral Tišnov B      16   0  0  16   28:160  16