Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 12-10-2019

REBEŠOVICE"A" 2015/2016

30.08.2016 14:00

Rebešovice A na stránkách STIS: link 2015/2016                    

Rebešovice A: Rozlosování a výsledky 2015/2016

 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 30.5.2016:
Svoboda Jan      (58: 8, 14: 4)
Černý Radek      (44:16, 12: 4)
Němec Stanislav  (12:35,  3:13)
Vrbacký Pavel    ( 2:20,  0: 9)
Matějka Josef    ( 8:24,  3: 5)
Vašulka Pavel    ( 2: 3,  0: 1)
Šenkýř Jiří      ( 2: 2,  0: 0)
Mišejka Luboš    (19:27,  6: 7)
Sedláček Josef   ( 2: 9,  2: 1)
Černý Libor      ( 1: 5,  0: 0)
 
 
Tabulka, 30.5.2016:
1. SK Slatina - Brno C            22 18 0 4 0 205:111 76
2. Orel Silůvky B                 22 16 2 4 0 203:147 72
3. KST Oltec Brno B               22 14 4 4 0 193:166 68
4. TJ Sokol Brno-Židenice A       22 13 1 8 0 188:149 62
5. TJ Holásky B                   22 12 3 7 0 185:150 61
6. TJ Sokol Rebešovice A          22 11 3 8 0 178:168 58
7. Orel Ivančice B                22 10 2 9 1 168:177 53
8. TJ Jevišovka A                 22 7 3 12 0 163:174 46
9. TJ Sokol Křepice A             22 5 6 10 1 155:191 42
10.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 22 4 2 16 0 138:201 36
11.TJ Brno-Bystrc B               22 4 2 16 0 149:200 36
12.TJ Sokol Nové Bránice A        22 3 2 17 0 117:208 33
 
 
Krajská soutěž II. třídy A
Tabulka:
1. SK Slatina - Brno C 22 18 0 4 0 205:111 76
2. Orel Silůvky B 22 16 2 4 0 203:147 72
3. KST Oltec Brno B 22 14 4 4 0 193:166 68
4. TJ Sokol Brno-Židenice A 22 13 1 8 0 188:149 62
5. TJ Holásky B 22 12 3 7 0 185:150 61
6. TJ Sokol Rebešovice A 22 11 3 8 0 178:168 58
7. Orel Ivančice B 22 10 2 9 1 168:177 53
8. TJ Jevišovka A 22 7 3 12 0 163:174 46
9. TJ Sokol Křepice A 22 5 6 10 1 155:191 42
10. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E4 2 16 0 138:201 36
11. TJ Brno-Bystrc B 22 4 2 16 0 149:200 36
12. TJ Sokol Nové Bránice A 22 3 2 17 0 117:208 33
Výsledky
Krajská soutěž II. třídy A
1 03. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8  
2 04. 10. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Silůvky B 10:5  
3 17. 10. 2015 17:00 Orel Ivančice B TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
4 17. 10. 2015 10:00 SK Slatina - Brno C TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
5 31. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Nové Bránice A TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
6 01. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Brno-Bystrc B 10:5  
7 14. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Jevišovka A 5:10  
8 28. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Oltec Brno B 10:3  
9 29. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5  
10 12. 12. 2015 09:30 TJ Holásky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
11 11. 12. 2015 18:30 TJ Sokol Křepice A TJ Sokol Rebešovice A 7:10  
12 09. 01. 2016 17:00 TJ Sokol Brno-Židenice A TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
13 10. 01. 2016 10:30 Orel Silůvky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
14 23. 01. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Ivančice B 10:6  
15 24. 01. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Slatina - Brno C 8:10  
16 06. 02. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Nové Bránice A 9:9  
17 04. 02. 2016 18:15 TJ Brno-Bystrc B TJ Sokol Rebešovice A 6:10  
18 13. 02. 2016 17:30 TJ Jevišovka A TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
19 27. 02. 2016 14:00 KST Oltec Brno B TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
20 28. 02. 2016 10:30 KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E TJ Sokol Rebešovice A 5:10  
21 12. 03. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Holásky B 10:8  
22 13. 03. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Křepice A 10:3  
 
=====================================================
 
Soupiska (bilance dvouher, čtyřher) 2.2.2016:
Svoboda Jan (45:7, 10:4)
Černý Radek (29:11, 8:2)
Němec Stanislav (6:20, 0:10)
Vrbacký Pavel (2:15, 0:7)
Matějka Josef (8:24, 3:5)
Vašulka Pavel (0:0, 0:0)
Šenkýř Jiří (0:2, 0:0)
Mišejka Luboš (13:16, 3:5)
Sedláček Josef (0:3, 0:1)
Černý Libor (1:3, 0:0)
Sekanina Jiří (0:0, 0:0)

 Krajská soutěž II. třídy A, 2.2.2016

1. SK Slatina - Brno C 15 14 0 1 0 148:69 57
2. Orel Silůvky B 15 11 1 3 0 136:103 49
3. KST Oltec Brno B 15 9 4 2 0 131:111 46
4. TJ Holásky B 15 8 3 4 0 132:94 42
5. Orel Ivančice B 15 8 1 6 0 123:115 40
6. TJ Sokol Brno-Židenice A 15 8 1 6 0 128:114 40
7. TJ Sokol Rebešovice A 15 7 2 6 0 119:117 38
8. TJ Sokol Křepice A 15 5 4 6 0 116:123 34
9. TJ Jevišovka A 15 4 1 10 0 103:129 28
10. TJ Sokol Nové Bránice A 15 3 1 11 0 85:139 25
11. TJ Brno-Bystrc B 15 2 1 12 0 94:142 22
12. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 15 1 1 13 0 85:144 19
 

Výsledky
Krajská soutěž II. třídy A
1 03. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8  
2 04. 10. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Silůvky B 10:5  
3 17. 10. 2015 17:00 Orel Ivančice B TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
4 17. 10. 2015 10:00 SK Slatina - Brno C TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
5 31. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Nové Bránice A TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
6 01. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Brno-Bystrc B 10:5  
7 14. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Jevišovka A 5:10  
8 28. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Oltec Brno B 10:3  
9 29. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5  
10 12. 12. 2015 09:30 TJ Holásky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
11 11. 12. 2015 18:30 TJ Sokol Křepice A TJ Sokol Rebešovice A 7:10  
12 09. 01. 2016 17:00 TJ Sokol Brno-Židenice A TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
13 10. 01. 2016 10:30 Orel Silůvky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
14 23. 01. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Ivančice B 10:6  
15 24. 01. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Slatina - Brno C 8:10

 

 

Soupiska (bilance dvouher, čtyřher), 30.5.2016:
Svoboda Jan      (58: 8, 14: 4)
Černý Radek      (44:16, 12: 4)
Němec Stanislav  (12:35,  3:13)
Vrbacký Pavel    ( 2:20,  0: 9)
Matějka Josef    ( 8:24,  3: 5)
Vašulka Pavel    ( 2: 3,  0: 1)
Šenkýř Jiří      ( 2: 2,  0: 0)
Mišejka Luboš    (19:27,  6: 7)
Sedláček Josef   ( 2: 9,  2: 1)
Černý Libor      ( 1: 5,  0: 0)
 
 
Tabulka, 30.5.2016:
1. SK Slatina - Brno C            22 18 0 4 0 205:111 76
2. Orel Silůvky B                 22 16 2 4 0 203:147 72
3. KST Oltec Brno B               22 14 4 4 0 193:166 68
4. TJ Sokol Brno-Židenice A       22 13 1 8 0 188:149 62
5. TJ Holásky B                   22 12 3 7 0 185:150 61
6. TJ Sokol Rebešovice A          22 11 3 8 0 178:168 58
7. Orel Ivančice B                22 10 2 9 1 168:177 53
8. TJ Jevišovka A                 22 7 3 12 0 163:174 46
9. TJ Sokol Křepice A             22 5 6 10 1 155:191 42
10.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 22 4 2 16 0 138:201 36
11.TJ Brno-Bystrc B               22 4 2 16 0 149:200 36
12.TJ Sokol Nové Bránice A        22 3 2 17 0 117:208 33
 
 
Krajská soutěž II. třídy A
Tabulka:
1. SK Slatina - Brno C 22 18 0 4 0 205:111 76
2. Orel Silůvky B 22 16 2 4 0 203:147 72
3. KST Oltec Brno B 22 14 4 4 0 193:166 68
4. TJ Sokol Brno-Židenice A 22 13 1 8 0 188:149 62
5. TJ Holásky B 22 12 3 7 0 185:150 61
6. TJ Sokol Rebešovice A 22 11 3 8 0 178:168 58
7. Orel Ivančice B 22 10 2 9 1 168:177 53
8. TJ Jevišovka A 22 7 3 12 0 163:174 46
9. TJ Sokol Křepice A 22 5 6 10 1 155:191 42
10. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E4 2 16 0 138:201 36
11. TJ Brno-Bystrc B 22 4 2 16 0 149:200 36
12. TJ Sokol Nové Bránice A 22 3 2 17 0 117:208 33
Výsledky
Krajská soutěž II. třídy A
1 03. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8  
2 04. 10. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Silůvky B 10:5  
3 17. 10. 2015 17:00 Orel Ivančice B TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
4 17. 10. 2015 10:00 SK Slatina - Brno C TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
5 31. 10. 2015 17:30 TJ Sokol Nové Bránice A TJ Sokol Rebešovice A 10:4  
6 01. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Brno-Bystrc B 10:5  
7 14. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Jevišovka A 5:10  
8 28. 11. 2015 17:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Oltec Brno B 10:3  
9 29. 11. 2015 10:30 TJ Sokol Rebešovice A KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5  
10 12. 12. 2015 09:30 TJ Holásky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
11 11. 12. 2015 18:30 TJ Sokol Křepice A TJ Sokol Rebešovice A 7:10  
12 09. 01. 2016 17:00 TJ Sokol Brno-Židenice A TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
13 10. 01. 2016 10:30 Orel Silůvky B TJ Sokol Rebešovice A 9:9  
14 23. 01. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A Orel Ivančice B 10:6  
15 24. 01. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A SK Slatina - Brno C 8:10  
16 06. 02. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Nové Bránice A 9:9  
17 04. 02. 2016 18:15 TJ Brno-Bystrc B TJ Sokol Rebešovice A 6:10  
18 13. 02. 2016 17:30 TJ Jevišovka A TJ Sokol Rebešovice A 10:3  
19 27. 02. 2016 14:00 KST Oltec Brno B TJ Sokol Rebešovice A 10:7  
20 28. 02. 2016 10:30 KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E TJ Sokol Rebešovice A 5:10  
21 12. 03. 2016 17:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Holásky B 10:8  
22 13. 03. 2016 10:30 TJ Sokol Rebešovice A TJ Sokol Křepice A 10:3