Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 04-08-2019

Půl sezony 2016/2017 je za námi

09.01.2017 23:40

Půl sezóny je za námi. Naše Áčko, pokud hrají tři mladí, tak prostě soupeře přejedou. Ale jak někdo chybí, je vždy zápletka a naštěstí pouze dvakrát se špatným koncem. Čili po půlce druhé místo, vedoucí Znojmo C je na dostřel.

Krajská soutěž II. třídy A, Tabulka po 10ti kolech:
 1. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C  10  9  0  1  0  97:45  37
 2. TJ Sokol Rebešovice A           10  8  0  2  0  95:49  34
 3. TJ Sokol Brno-Židenice A        10  6  2  2  0  94:63  30
 4. Orel Silůvky B                  10  5  2  3  0  84:66  27
 5. TJ Sokol Klobouky u Brna A      10  5  2  3  0  85:68  27
 6. TJ Brno-Bystrc B                10  5  2  3  0  82:73  27
 7. TJ Jevišovka-Drnholec A         10  5  1  4  0  80:70  26
 8. TJ Holásky C                    10  4  1  5  0  69:74  23
 9. TJ Sokol Křepice A              10  2  0  7  1  30:89  15
10. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D  10  1  0  9  0  45:97  13
11. SK Kuřim B                      10  0  0 10  0  33:100 10
12. Orel Ivančice B    -     tým odstoupil ze soutěže!


Bilance našich s singlech je impozantní: Fischer Karel (35:0), Svoboda Jan (17:3), Černý Radek (23:8).

 

Rebešovice B mělo rychlý start do soutěže, pak se chvili dařilo méně, nakonec klidný střed tabulky.
Okresní soutěž 1. třídy, Tabulka:
 1. Mokrá B         11  8  2  1  0  120:78   37
 2. Řeznovice D     11  8  2  1  0  121:77   37
 3. Lažánky A       11  8  0  3  0  127:71   35
 4. Telnice         11  6  3  2  0   99:99   32
 5. Ostopovice A    11  7  0  4  0  117:81   32
 6. Nové Bránice A  11  6  2  3  0  116:82   31
 7. Rebešovice B    11  4  1  6  0  100:98   24
 8. Řeznovice E     11  3  3  5  0   92:106  23
 9. Hrušovany A     11  4  0  7  0  100:98   23
10. Ivančice C      11  3  2  6  0   82:116  22
11. Nové Bránice B  11  1  1  9  0   54:144  15
12. Lomnička A      11  0  0 11  0   60:138  11

Na padáka je tedy jasně Lomnička, o postup do kraje bude ještě boj.
Tahouni B-éčka jsou: Matějka Josef (19:16), Šenkýř Jiří (18:14), Vašulka Pavel (18:20), Němec Stanislav (7:2) a Sedláček Josef (11:5).

Rebešovice C drží naději na postup z OS2.
Okresní soutěž 2. třídy, Tabulka:
 1. Řeznovice F    11  8  2  1  0  120:78   37
 2. Rebešovice C   11  8  1  2  0  131:67   36
 3. Sokol Kuřim A  11  7  0  4  0  105:93   32
 4. Tvarožná A     11  6  2  3  0  112:86   31
 5. Ostopovice B   11  6  1  4  0  108:90   30
 6. Oslavany A     11  6  1  4  0  121:77   30
 7. Radostice A    11  5  3  3  0  114:84   29
 8. Ořechov A      11  4  1  6  0   97:101  24
 9. Mokrá C        11  4  0  7  0   82:116  23
10. Lažánky B      11  4  0  7  0   92:106  23
11. Neslovice      11  1  0 10  0   44:153  14
12. Prace A        11  0  3  8  0   61:136  14

Tým šlape a hraje neustále ve stejném složení s osobní bilancí: Němec Stanislav (32:8), Sedláček Josef (35:8), Černý Libor (21:22) a Sekanina Jiří (25:18).

 

Tým Rebešovice D loni poskočil o soutěž nahoru a je to znát, kluci se v těžší soutěži rozkoukávají.
Okresní soutěž 3. třídy, Tabulka:
 1. Řeznovice G    10  10  0   0  0  132:48   40
 2. Říčany A       10   8  1   1  0  104:76   35
 3. Tvarožná B     10   6  1   3  0  102:78   29
 4. Sokol Kuřim B  10   6  0   4  0  101:79   28
 5. M.Knínice A    10   5  1   4  0   91:89   26
 6. Oslavany B     10   5  0   5  0   80:100  25
 7. Střelice       10   4  1   5  0   97:83   23
 8. Kanice         10   4  0   6  0   76:104  22
 9. Lažánky C      10   3  0   7  0   86:94   19
10. Ostrovačice    10   2  0   8  0   72:108  16
11. Rebešovice D   10   0  0  10  0   49:131  10
12. D.H. Loučky A   0   0  0   0  0    0:0     0