Poslední aktualizace: 19-09-2020

OP: Poslední říjnový víkend potvrdil pohodu našich týmů ANEB 3x Řeznovice

29.10.2017 15:29

Okresní přebor máme obsazen třemi tými. Všem se docela daří.

Víkend načalo D-éčko v soutěži OP3 v pátek 27.10.2017 v 19h utkáním doma s týmem Řeznovice H. Domácí vedl k vítězství Staňa, který neztratil ani set. Ostatní se přidali, Jura jako kapitán střídal, čili si zahráli všichni a všichni mohou být s výkonem i výsledkem spokojeni.

V sobotu brzo odpoledne, 28.10.2017 od 14h, si B-éčko v OP1 opět doma zahrálo s MK Řeznovice D. Byl to "předskokanský" zápas, před krajem, takže Radek to měl kvalitní rozpink. Za domácí už solidně válí mladej Luba, podle diváků to prý v jeho provedení "vypadá tak lehce". Jen ať to všem našim klukům nadále šlape.

Ve stejné soutěži OP1 mělo C-éčko hádejte koho? Ano, uhodli jste, Řeznovice písmeno F: Venku jsou zápasy o poznání těžší, opravdu kvalitní domácí tým jsme na úvod zaskočili v obou 4hrách. Zápas jako na houpačce, když domácí vyhráli všechny singly první rundy. Pak jsme zas vyhráli my, vedli jsme. Zápas dospěl až do finále, kdy domácí zase otočili v poslední rundě na 9:8. Pepa M. šel na souboj nejzkušenejších borců a "musel". Za stavu 0.2 na sety to nevypadalo dobře. Set na 1:2, ale kritický stav 1:6, otočka na 7:6 a set v kapse, 2:2. Pátý set, napětí a bojovnost podpořená taktickou trpělivou hrou na ten nevyzpytatelný "sendvič", je to tam, slavíme remízu 9:9.