Rychlost, postřeh, taktika

Rebešovice, oddíl stolního tenisu

Sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 12-10-2019

Divize má po 4.kole nového lídra: Rebešovice A

25.10.2018 14:36

Naše elitní jednotka se poprvé v divizi představila před domácí diváckou kulisou. 

Nejprve v sobotu 13.10.2018 od 17:30 nás dorazil navštívit tým Silůvky A.  Za hosty sice hrál ze základní sestavy toliko Luboš Záděra. Jenže dorazila také Renata Pavlicová, toho času mimo jiné hráčka extraligového Hluku.  K tomu „staří známí“: Kamil Záděra a Jan Škorpík.
Naši brali vcelku suše obě 4hry, no Renča hned v prvním singlu ukázala, že je nebezpečná a přehrála Káju a stav byl 2:1.
Naši výsledkově zapli a to výrazně, najednou to bylo 9:1.  Ocenit třeba výkon Radka proti Lubošovi, to je cenný skalp.  Navíc Marťák zastavil Renču, i když teda až v pěti setech. Hosté se nadechli k tvrdému odporu: Renča přetlačila Radysa, pak ve druhém pětisetovém duelu zdolal Luboš Záděra našeho Karlose a třetí bod hostů v řadě přidal Jan Škorpík, čili 9:4.
Na to se už nemohl Marťák dívat a vykouzlil desátý bod. Čímž pádem nebylo nutné dohrávat duel Karlose s Renčou.

3.kolo: TJ Sokol Rebešovice A - Orel Silůvky A 10:4 
     čtyřhry 2:0
     domácí: Tůma Karel 1:2, Lučko Martin 3:0, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 2:1 
     hosté: Pavlicová Renata 2:1, Záděra Luboš 1:2, Škorpík Jan 1:2, Záděra Kamil 0:3

 

V neděli 14.10.2018 dorazil tým z Bystrce a pozor, v plné síle: Aleš (Ády) Adámek, Tomáš Kamenický, Juraj Mikuš a Daniel Weiser. V nedělní rána se někdy naši plejeři pomaleji rozjíždějí, no tentokrát obě 4hry a Marťák singl na 3:0. 
Ády ukázal svoji hru i zkušenosti, k tomu se přidal Tomáš Kamenický a za stavu 3:2 na zápasy přišlo na lámání chleba.
Karel i Karlos vyhráli pětisetové bitvy, přitom Karlos až 11 v pátým.
Troufnu si napsat, že to soupeře zlomilo.
A naši dokráčeli možná až pro soupeře k příliš tvrdé výhře 10:3.

4.kolo: TJ Sokol Rebešovice A - TJ Brno-Bystrc A 10:3
     čtyřhry 2:0
     domácí: Lučko Martin 2:1, Tůma Karel 1:1, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 3:0
     hosté: Mikuš Juraj 0:3, Adámek Aleš 1:2, Kamenický Tomáš 1:2, Weiser Daniel 1:1

 

Před počátkem letošní divize mnozí pasovali Rebešovice mezi aspiranty na padáka.  Samozřejmě, sezona je dlouhá, los bude přísnější, nikdo nemá nic jisté, stát se v takto kvalitní soutěži může cokoliv.
I tak ale napíšu: Pohled na tabulku divize po 4.kolech je úchvatný!  Kluci děkujem!

Divize, Tabulka ke dni 25.10.2018:
 1. TJ Sokol Rebešovice A           4 4 0 0 0 40:13 16
 2. TJ Sokol Brno I A               4 3 1 0 0 39:16 14
 3. SK Slatina - Brno A             4 3 1 0 0 39:25 14
 4. KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  4 2 2 0 0 38:24 12
 5. TJ Sokol Vracov A               4 2 2 0 0 38:26 12
 6. TJ Sokol Brno I B               4 1 1 2 0 30:31  8
 7. SKST Hodonín C                  4 1 1 2 0 22:34  8
 8. TTC Moravská Slavia Brno D      4 1 1 2 0 23:37  8
 9. SK Slatina - Brno B             4 1 0 3 0 26:35  7
10. Orel Silůvky A                  4 1 0 3 0 25:38  7
11. MK Řeznovice B                  4 0 1 3 0 26:39  5
12. TJ Brno-Bystrc A                4 0 0 4 0 12:40  4