664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 19-09-2020

D-éčko vítězně zabojovalo o čelo OP3

11.02.2018 00:57

Sobota 10.2.2018 na mnoha místech patřila maškarám, pochovávání basy a podobným kratochvílím.

Naše D-éčko si ale večer rezervovalo pro vskutku sváteční zápas s vedoucím týmem OP3: Moravské Knínice.
V jejich řadách přijel vedoucí muž průběžného pořadí jednotlivců OP3, Milan Gabryš (úspěšnost nad 90%).  Dvojku hrál Vlastimil Veselovský, přijeli také Ivan Koláček a Libor Vojanec.

Zápas byl od počátku velice vyrovnaný: Hosté urvali jednu čtyřhru v pěti těsných setech. Domácí zase druhou hladce 3:0 získali a bylo 1:1.

Sváteční hráč OP3, mladej Luba, tak v prvním singlu ukázal, jak se to hraje: předvídal, kam to asi tak soupeř pošle, stál tam, kde bylo třeba, rozehrál si míče, kam potřeboval, prakticky nechyboval. A takto odehrál všechny svoje zápasy, neztratil ani set.

To Pavel se trápil s Vlastou V. 5 setů, jako již tradičně, přesto se nakonec povedlo. Jenže z vedení 3:1 bylo rázem srovnáno 3:3, když hostující Ivan K. v pěti setech zúročil svůj bekhend a trpělivost a bodově přidal se i Milan G.

Po druhé rundě dvouher bylo zase nerozhodně: 5:5.

Kapitán Jiřík se zamyslel, zamíchal sestavou a poslal do boje Jendu Šenkýře, který celý týden trénoval ve vysokohorském prostředí. Později se ukázalo, že to byl samozřejmě tah geniální.  Bravo Jirko!
Jenda naskočil do zápasu a zaskočil Vlastu V.
A hned se přidal s bodem Staňa, Lubo a když Pavel utekl ze tří mečbolů, bylo prakticky rozhodnuto - 9:5.

Vítězný desátý bod vydoloval oslavenec Jenda, když v pátem setu dal na rady bratra Jirky a takticky si došel pro výhru.
Jenda zkrátka zraje jako Federer, podruhé v řadě 100%, tentokrát s vedoucím mančaftem soutěže!

S novým vydáním tabulky OP3 se tým Rebešovice D posune po výhře 12:6 na první příčku právě před Moravské Knínice. Tým Rebešovice B vládne OP1. "Jenom Áčko nám dělalo trochu ostudu," pravil klasik Pepa.
I když teda Rebešovice A už teď taky vedou svoji tabulku kraje 1.

Ke cti soupeře z Knínic je třeba dodat, že po zápase zůstali s námi a diváky posedět, věřím, že všem bylo fajn.