Herna stolního tenisu
Sportovní 113
664 61 Rebešovice

Poslední aktualizace: 19-09-2020

Židenice - Rebešovice 10:7 aneb "král" Ječmínek režíroval nečekaný obrat domácích!

09.01.2016 21:21
12.kolo krajské soutěže nás v sobotu 9.1.2016 zavedlo do Brna-Židenic, kde kluci hrajou s "plasťákama".

Domácí krom klasiky: David Rotrekl, Dalibor Krejčí a Petr Robek nasadili zkušeného leč aktuálně méně využívaného hráče: Radek Ječmínek, který v úvodní zápase soutěže u nás přicestoval jen jako muž radící, povzbuzující a počítající.

Čtyřhry dle papírových předpokladů: Honzík Svoboda s Radkem Černým v pohodě.

První runda singlů možná mnohem důležitejší, než se původně zdálo. Náš matador, Josef Matějka, vedl 2:0 na sety a měl kousek k bodu, no Radek Ječmínek vydřel obrat a v pátém setu slavil 11:6.
Takže zase nerozhodně: 3:3.
Ve druhé rundě sice Radek Černý s novou raketou nestačil na Davida Rotrekla, no Luboš Mišeja vydřel výhru 3:2 s Radkem Ječmínkem, takže zase průběžná plichta 5:5.
Když nás spolehlivý Honzík Svobodů poslal znovu do vedeni a Radek Černý přihodil bod na 7:5, Luboš Mišejka získal dva sety a vedl 2:0 nad Daliborem Krejčím, početní diváci z Rebešovic museli být spokojení.
Moc všem děkujeme za podporu.
Jenže sportovní paní Štestěna je vrtkavá a stalo se, co snad ani nejvetší pesimista nečekal.
Luboš Mišejka nešťastně padl 12:10 v pátým setu, Radek padl v pátým 11:9 a Honzu Svobodu utrápil Radek "král" Ječmínek 12:10, jak jinak než v pěti setech!
Vypjaté momenty s hraničním chováním se střídaly s nádhernými stolně tenisovými výměnami, občas laciné chyby, nervozita, divácké pokřiky, nadšený potlesk i zklamání; zápas měl zkrátka všechno... na naše barvy nakonec zbyla jen prohra po opravdu nečekaném totálním obratu domácích.

9.1.2016, 17:00 TJ Sokol Brno Židenice A -TJ Sokol Rebešovice A 10:7 (sety 33:33)